o nas

kim jesteśmy

Grupa freelancerów z wieloletnim doświadczeniem zebrała się aby stworzyć agencję kreatywną. Oferujemy usługi w zakresie tworzenia stron internetowych (wizytówki, CMS, sklepy internetowe, SEO), grafiki komputerowej (wizytówki, loga z księgami znaków lub bez, ulotki plakaty itp., animacje komputerowe), fotografii (zdjęcia, filmy i montaż) a także księgowości (jedyna sfera, w której nie jesteśmy kreatywni!).

Nasza firma jest podmiotem społecznym. Jesteśmy bezpośrednio powiązani z charytatywnym Stowarzyszeniem Nova, które od dwóch lat działa na rzecz dzieci i młodzieży. Nawiązując z nami współpracę zapewniasz wsparcie projektom społecznym.

nasz proces myślenia

Podstawą naszej działalności jest komunikacja z klientem. Nie tworzymy projektów według siebie, ale przede wszystkim słuchamy klientów.

Cenimy sobie szczerość i otwartość komunikacji podczas pracy – nie ukrywamy przed tobą niczego, a o kosztach i zyskach mówimy wprost. Wierzymy, że każdy klient który wie więcej o tym, co dzieje się w jego biznesie, to klient spokojniejszy, a co za tym idzie – szczęśliwszy.