Stowarzyszenie Radość Życia

Radość życia to już drugie stowarzyszenie które poprosiło o naszą pomoc. Organizacja zajmuje się wspieraniem osób starszych, a ich celem jest pokazanie, że starość nie oznacza stagnacji - w końcu członkowie stowarzyszenie aktywnie uczestniczą w imprezach i akcjach w regionie.

Jednak Radość Życia posiadała jeden duży problem - przestarzałą wizytówkę w internecie. Dlatego postanowiliśmy odświeżyć witrynę, tak aby nie tworząc dużych kosztów mogła ona jednocześnie poczuć oddech świeżości, nowa paleta kolorów oraz poprawki stylistyczne to tylko część rzeczy, które wprowadziliśmy.

Dodatkowo, jako, że strona powinna służyć przede wszystkim osobom starszym - dodaliśmy opcje wspomagające osoby niedowidzące takie jak czytelniejszy tekst, skala szarości czy wysoki kontrast strony. Posprzątaliśmy także zakładki na stronie, tak aby były one intuicyjne nawet dla osób nie zaznajomionych z internetem.

Wierzymy, że teraz żaden członek stowarzyszenia nie będzie miał kłopotu z pokazaniem swoim dzieciom czy wnukom najnowszych zdjęć z imprez organizacji, czy z pięknych sesji w strojach ludowych. Spójrz sam: https://stowarzyszenie-radosc-zycia.pl/